SOSYAL MEDYA
BİR FİKRİM VAR
PROJELER
WEB SİTELERİMİZ
SOSYAL YAŞAM VE KÜLTÜREL
 • KURSLARIMIZ
  Kültür Sanat Kursları
 • AİLE,TOPLUM VE BİREY
  Engelsiz Hayat Merkezi, Kent Tanıtım Merkezi, Ailece Eğitimdeyiz
 • EĞİTİM ATÖLYELERİMİZ
  Ahşap, Takı Tasarım, Seramik Atölyesi ve fazlası ...
 • MAHALLE KONAKLARI
  Gordion tanıtım web sitesi
GÜNCEL
GİRİŞİMCİ KADINLAR İŞYERLERİNE KAVUŞTU

 

 

Polatlı’da Kadınlara Yönelik İş Kurma Merkezi Projesi kapsamında, girişimci kadınlar işyerlerine kavuştu. Polatlı Belediyesi, Polatlı Ticaret Odası, Ankara Kalkınma Ajansı ve Çankaya Üniversitesi ortaklığında yürütülen proje kapsamında Necip Fazıl Parkı 2. Etap’ta yapımı tamamlanan POL-İLK dükkanları düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Çankaya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Mete Doğanay, Ankara Kalkınma Ajansı İzleme Uzmanı Özlem Aslan, Siyasi Parti Liderleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törenin ardından Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya tarafından girişimci kadınlara; Girişimcilik ve KİHEP Sertifikaları takdim edildi.

 

BAŞKAN YILDIZKAYA; “HANIMLARIMIZA HER DAİM POZİTİF AYRIMCILIK YAPIYORUZ”

 

Açılan işyerleri ile birlikte hanımların Polatlı’nın ticari hayatına renk katacağını söyleyen Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuşmasında “Uzun bir uğraşın sonucunda mutlu sona ulaştık. Ben bu sürecin gerçek kahramanı olan hanımefendileri tebrik etmek istiyorum. Kendilerine şimdiden hayırlı işler diliyorum, bol kazançlar temenni ediyorum. Çankaya Üniversitemizin, Ankara Kalkınma Ajansımızın, Polatlı Ticaret Odamızın ve Belediyemizin projede çok büyük emeği var. Ben inanıyorum ki hanımefendiler bundan sonra Polatlı’nın ticari hayatına büyük bir renk ve nezaket katacaklar. Polatlı turizm konusunda iddialı bir şehir haline geldi. Polatlı’ya gelen misafirlerimizi bundan böyle hanımefendiler karşılayacaklar. Bildiğiniz gibi bu alan ölü bir alandı, bu alanı Polatlı’nın en nezih işyerleri haline getirdik. Hanımlar için buna benzer yürüttüğümüz Hanımlar Konağı projesini de inşallah ramazan ayına kadar yetiştirmeyi planlıyoruz. Bizler Hanımefendilere karşı her daim pozitif ayrımcılık yapıyoruz, onları cesaretlendiriyoruz. Bu anlamlı projede emeği geçen herkesi kutluyor, hanımlarımıza hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.” cümlelerine yer verdi.


GÖRÜŞLERİNİZ, DİLEKLERİNİZ ve ŞİKAYETLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

Değerli hemşehrilerimiz, Polatlı Belediyesi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz. Çalışmalarımız ve hizmetlerimiz hakkındaki görüş, ve önerilerinizi ve hatta şikayetlerinizi bize en kolay ve en hızlı şekilde ulaştırmak için sizler için hazırladığımız formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mesajınız ilgili birimlerce değerlendirilecek, ihtiyaç halinde sizinle irtibata geçilecektir.

Mürsel YILDIZKAYA

BELEDİYE BAŞKANI
e-BELEDİYE INTERAKTIF HIZMETLER

Bilgi Edinme, MEBİS, Borç Ödeme, e-Ruhsat, Arşiv, e-Evrak, Beyaz Masa tüm e-Belediye Hizmetleri burada.

TAZİYE MESAJLARI

  04.05.2017

  HÜDAVER KARAOĞLU HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.

  CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE  NAMAZINDA YENİ MAHALLE CAMİİNDEN KALDIRILACAK ŞEHİR  MEZARLIĞINA   DEFNEDİLECEKTİR. 


  04.05.2017

  HASAN BASRİ DİNÇELHAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.

  CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE  NAMAZINDA ÇARŞI CAMİİNDEN KALDIRILACAK ŞEHİR  MEZARLIĞINA   DEFNEDİLECEKTİR. 


  04.05.2017

  KEZBAN BULUT HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.

  CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE  NAMAZINDA GÜMÜŞKONAK  MAHALLE CAMİİNDEN KALDIRILACAK GÜMÜŞKONAK MAHALLE  MEZARLIĞINA   DEFNEDİLECEKTİR. 


BELEDİYENİZ SİZLERE ARTIK DAHA DA YAKIN

Değerli Hemşehrilerimiz,

Artık herhangi bir yere, herhangi bir zamanda çektiğiniz fotoğrafları bize anında ulaştırabilirsiniz. Bu fotoğraflar, ilçemizde olası sorunlar, eksiklikler ya da Belediyemizin bilgilendirilmesi ve çözüm üretmesi gereken konularda olabileceği gibi, ilçemiz dışında başka belediyelerde görüp de çok ilginizi çeken, bizlere tavsiye niteliği taşıyan konular üzerine de olabilir.

 

 • İnsan Yüce Bir Varlıktır, Değer Verilmelidir.Engellilik Kusur Değil Farklılıktır. En Büyük Engel ise Sevgisizliktir.


ETKİNLİKLER