Satranç Takımımızdan Başkan Mürsel Yıldızkaya'ya Ziyaret

Polatlı Belediyespor Satranç Takımı Antalya Kemer’de gerçekleştirilecek olan 2017 Satranç Turnuvası öncesi Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti. Farklı yaş kategorilerinden sporcuların ve antrenörlerin katıldığı ziyarette Başkan Yıldızkaya; şehirde gençleri sporla buluşturmak için farklı spor dallarında sporculara her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyleyerek, Polatlı Belediyespor Satranç Takımı’na Antalya’da gerçekleştirilecek turnuvada başarılar diledi.
12.12.2017

Emine İlayda Akbulut ve Antrenörleri Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti

Antalya’da gerçekleştirilen Muay – Thai Avrupa Şampiyonası’nda üçüncülük başarısına imza atan Emine İlayda Akbulut ve Antrenörleri Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti. Başkan Yıldızkaya; Avrupa üçüncüsü sporcuyu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Polatlı Belediye Meclisi’nden çıkan ‘Uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcuların ödüllendirilmesi’ kararı kapsamında Emine İlayda Akbulut önümüzdeki günlerde Başkan Yıldızkaya tarafından ödüllendirilecek.
12.12.2017

Başkan Yıldızkaya Tüm Hanımefendilerin Kadın Hakları Gününü Kutladı

Başımızın Tacı Hanımefendilerin; Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun.

Mürsel Yıldızkaya
Belediye Başkanı
05.12.2017

Dünya Engelliler Günü Etkinliğimizde Salonlara Sığmadık

Dünya Engelliler Günü dolayısı ile gerçekleştirdiğimiz programda salonlara sığmayarak, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk. Engelsiz yürekleri ile mutluluğumuza vesile olan tüm engelli kardeşlerimin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutluyorum.

Mürsel Yıldızkaya
Belediye Başkanı
03.12.2017

Wi-Fi Noktalarımız Şehrin Dört Yanında

Şehrimizin dört bir yanında oluşturduğumuz Wi-Fi kullanım alanları ile hemşehrilerimize ücretsiz olarak internet ulaşımı sağladık. Şehrimize hayırlı, uğurlu olsun.

Mürsel Yıldızkaya
Belediye Başkanı
23.11.2017

Şehit Ailelerine Hediyeler

Belediyemiz ve Polatlı Şehit Aileleri Derneği tarafından hazırlanan hediyeler; Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Veli Keskin, Şehit Seher Yaşar’ın babası Veysel Yaşar ve Polatlı Şehit Aileleri Derneği Başkanı Savaş Dinçer'in katılımı ile Şehit Seher Yaşar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine takdim edildi.

Mürsel Yıldızkaya
Belediye Başkanı
22.11.2017