POLATLI ZABITASINDAN YENİ YIL DENETİMİ
Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri İlçe Merkezinde faaliyet gösteren alkollü lokantalar, kafeteryalar, kuruyemişçiler, pastaneler, tekel bayii ve marketleri sıkı denetim altına aldı.

Vatandaşlarımızın daha güvenli alışveriş yapabilmeleri için denetimlerini aralıksız sürdüren zabıta müdürlüğü ekipleri yaklaşan yılbaşı nedeniyle; alkollü lokantalar, kafeteryalar, kuruyemişçiler, tekel bayiler, pastaneler ve marketlerde satışı artan ürünleri ve işyerlerini denetliyor.

Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünce yapılan açıklamada, güvenli ve sağlıklı satış konusunda oldukça hassas davranıldığı ifade edildi.

YILMAZ; "DENETİMLERİMİZ DEVAM EDECEK"

Denetimlerin yılbaşına kadar aralıksız devam edeceğini belirten Zabıta Müdürü Abdullah Yılmaz, "Vatandaşlarımızın yeni yıla huzurlu ve sağlıklı bir ortamda girebilmesi için çalışmalarımızı ilçe genelinde sürdürüyoruz. Hemşerilerimizin huzurlu bir şekilde yeni yıla girebilmeleri amacıyla Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz 24 saat çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Alışveriş yaptıkları işyerlerinde görmüş oldukları aksaklıkları, eksikleri ve ürünlerin son kullanma tarihleri hakkında şikâyetlerini mutlaka Alo 153 – 0312 6230114 nolu telefonlarla Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bildirmelerini rica ediyoruz." Şeklinde konuştu.