HENTBOL TÜRKİYE KUPASI HEYECANI POLATLI’DA YAŞANACAK
Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde başarıyla mücadele eden Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı; Polatlılı sporseverlere Hentbol Türkiye Kupası heyecanını yaşatacak. Türkiye Hentbol Federasyonu’nun aldığı karar ile Hentbol Bayanlar Türkiye Kupası A grubu maçları 29 – 31 Ocak tarihleri arasında Yeni Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak. Üç gün boyunca Polatlı’da gerçekleştirilecek olan kupa maçları zorlu mücadelelere sahne olurken; Polatlı’nın Sultanları Türkiye Kupası’nın sahibi olmak için ter dökecek.

A GRUBU ZORLU MÜCADELELERE SAHNE OLACAK

Hentbol Bayanlar Türkiye Kupası kuralarında A Grubunda Osmangazi Belediyespor, Aksaray Belediyespor ve Yenimahalle Belediyespor ile eşleşen Polatlı Belediyespor Bayan Hentbol Takımı grup maçlarına Yeni Kapalı Spor Salonu’nda ev sahipliği yapacak. A Grubu maçlarında 29 Ocak Pazartesi günü saat 17.00’de Osmangazi Belediyespor,30 Ocak Salı günü saat 17.00’de Yenimahalle Belediyespor ile karşılaşacak olan Sultanlar; grubun son maçında ise 31 Ocak Çarşamba günü sahasında Aksaray Belediyesi’ni ağırlayacak. Grup maçları sonucunda ilk ikide yer alan takımlar bir üst tura yükselecek.

ŞENGÜL ; “TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ TÜRKİYE KUPASI HEYECANINA ORTAK OLMAYA DAVET EDİYORUM”

Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı Başkanı İsa Şengül konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın desteği ile Hentbol Süper Ligi’nde şampiyonluk mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşan Türkiye Kupası A Grubu maçlarında 29 – 31 Ocak tarihleri arasında ev sahipliği yapacağız. Kenetlenmiş takımımızla ve yönetimimizle birlikte hedefimizi her zamanki gibi şampiyonluk olarak belirledik. Tüm hemşehrilerimizi bizlerle birlikte Türkiye Kupası heyecanını yaşamak için Yeni Kapalı Spor Salonu’na davet ediyorum.” Cümlelerine yer verdi.